O nas

Open Flash - systemy wystawiennicze, rollupy, ścianki reklamowe legionowo

Firma OPEN FLASH istnieje na rynku od 2004 r. Początkowo pod nazwą TOP DISPLAY jako producent oraz dystrybutor systemów promocyjno-wystawienniczych. Z czasem zainwestowaliśmy w specjalistyczne maszyny do druku, frezowania CNC czy też cięcia i grawerowania laserowego, dzięki czemu staliśmy się znaczącym producentem materiałów reklamowych, systemów wystawienniczych oraz mebli.

W naszej drukarni oferujemy wydruki na materiałach najwyższej jakości od folii przez banery po materiały do podświetleń. Tworzymy różnego rodzaju rozwiązania BTL i POS oraz autorską zabudowę targową. Naszymi klientami są zarówno agencje reklamowe jak i klienci indywidualni (końcowi). Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży oraz wyposażeniu naszej produkcji w nowoczesne urządzenia, jesteśmy w stanie zaprojektować oraz wykonać najbardziej nietypowe realizacje związane z profesjonalnym wystawiennictwem. Naszym standardem są wizualizacje 3d, projektowanie przestrzenne oraz 2d, posiadamy własny magazyn systemów wystawienniczych – kilka tysięcy produktów „od ręki”, współpracujemy z renomowanymi dostawcami półproduktów. W naszej pracy stawiamy na jakość, rzetelność i świeże pomysły.

W dotychczasowej działalności współpracowaliśmy z sukcesami do dnia dzisiejszego z takimi firmami jak Telewizja Polska, Radio ZET, Gedeon Richter, Bank Gospodarstwa Krajowego, Philips, Citi Bank Handlowy, Lexus, Telekomunikacja Polska S.A.

Doświadczenie

W branży jesteśmy od lat. Dzięki temu zebraliśmy bogate doświadczenie, które teraz procentuje.

Jakość

Jakość naszych realizacji jest dla nas bardzo ważna, ponieważ bezpieczeństwo i satysfakcja Klienta są dla nas sprawą priorytetową.

Indywidualne podejście

Nasi Klienci cenią nas za elastyczność, profesjonalizm i indywidualne podejście. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Zaufali nam

Jesteś zainteresowany ofertą?